0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 10
Xerez CD
۲
۱
UD Los Barrios
Finished
۰۰:۳۰
Argentina
Primera Division, Women
Satsaid
۲
۳
Club El Porvenir
Finished
۲۱:۳۰
Mongolia
First League
Dmu
۶
۳
Aldariin Daichid
Finished
۱۷:۳۰
Argentina
Campeonato de Reserva de Primera Division
CA Aldosivi
-
-
Godoy Cruz AT Res.
Cancelled
۱۷:۳۰
Kazakhstan
2Nd League
Kyran Reserve
۲
۲
Aktobe Reserve
Finished
۱۷:۳۰
Norway
2nd Division Group 1
Valerenga IF 2
۶
۲
Brattvag
Finished
۱۸:۳۰
Russia
PFL, South
Legion-Dynamo
۱
۲
FC Druzhba Maykop
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
U19 Maranhense
Iape MA U19
۶
۰
Cantareira MA U19
Finished
۱۸:۳۰
Russia
Zone North-West
Ssh Leningradets Gatchina
-
-
FK Yadro St Petersburg
Cancelled
۱۸:۳۰
Malawi
Super League
Ekwendeni Hammers FC
۱
۱
CIVO United
Finished
۱۸:۳۰
Norway
2nd Division Group 2
Odds BK 2
۱
۱
Oeygarden FK
Finished
۱۹:۳۰
Russia
Zone Sfd/Ncfd
FK Angusht Nazran
۵
۰
FC Nakhichevan Rostov
Finished
۱۹:۳۰
Romania
Liga 2
FK Csikszereda Miercurea Ciuc
۳
۱
FC Universitatea Cluj
Finished
۱۹:۳۰
Serbia
Prva Liga
FK Radnicki Sremska Mitrovica
۰
۱
FK Mladost Gat Novi Sad
Finished
۲۰:۳۰
Russia
Moscow Championship
FC Krylia Sovetov-Alyans
-
-
FC La-Liga
Cancelled
۲۰:۳۰
Russia
Premier League
FK Rubin Kazan
۴
۰
FK Ural Yekaterinburg
Finished
۲۱:۳۰
Russia
Republic of Bashkortostan Championship
Devon-2004 Oktyabrskiy
-
-
Spartak Tuimazy Dubl
Cancelled
۱۷:۰۰
Saudi Arabia
Division 1
AL Khlood
۱
۲
AL Adalh FC
Finished
۲۱:۳۰
Ohud Medina
۲
۰
Hajer FC Al-Hasa
Finished
۲۲:۳۰
AL Nahda FC KSA
۲
۱
Jeddah Club
Finished
۲۳:۳۰
Denmark Amateur
U21
B1908
-
-
Vallensbaek IF
Cancelled
۲۲:۰۰
Greece
Super League 1
Aris Thessaloniki
۰
۰
OFI Crete
Finished
۲۲:۳۰
Norway
3rd Division Group 3
Madla
۰
۳
Viking FK 2
Finished
۲۲:۳۰
Uruguay
Primera Division Reserve League
Rampla Juniors
-
-
Defensor Sporting
Cancelled
۲۲:۳۰
Sud America
-
-
Plaza Colonia Reserve
Cancelled
۲۲:۳۰
El Salvador
U20 Primera Division
11 Deportivo FC U20
-
-
CD Fas U20
Cancelled
۲۲:۳۰
Poland
Ekstraklasa
Gornik Leczna
۳
۲
Wisla Plock
Finished
۲۲:۳۰
Finland Amateur
3 Division West Group A
Turun Pallokerho
۲
۴
Wilpas
Finished
۲۲:۳۰
Belarus
Alf Championship, Vysshaya Liga
Gazgolder
-
-
Traktor
Cancelled
۲۲:۴۵
Brazil
Piauiense B
EC Timon PI
-
-
Caicara EC PI
Cancelled
۲۳:۳۰
Norway
3rd Division Group 1
Elverum
۱
۳
Kongsvinger IL Fotball 2
Finished
۲۳:۳۰
Argentina
Superliga
CA Aldosivi
۱
۴
CD Godoy Cruz
Finished
۲۳:۳۰
Belgium
U21 Pro League
KV Oostende
۴
۳
RWD Molenbeek Youth
Finished
۲۳:۳۰
Royal Charleroi SC
۳
۱
SV Zulte Waregem
Finished
۲۳:۳۰
KRC Genk
۳
۱
Cercle Brugge
Finished
۲۳:۳۰
Sweden
Allsvenskan
IF Elfsborg
۴
۲
Hacken Gothenburg
Finished
۲۳:۳۰
Czech Republic
CFL
Bohemians Prague 1905 B
۴
۲
FK Teplice B
Finished
۱۷:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Daejeon Citizen FC
۲
۱
Jeonnam Dragons
Finished
۱۶:۳۰
Gimcheon Sangmu FC
۲
۰
Chungnam Asan FC
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Paulista, Segunda Divisao U23
Colorado Caieiras FC SP
۳
۳
Guarulhos
Finished
۰۰:۳۰
America FC SP
۰
۱
SE Matonense SP
Finished
۰۰:۳۰
Nicaragua
Segunda Division
Salvador Dubois FC
۱
۲
CS Municipal
Finished
۰۱:۳۰
Cofradia FC
۰
۲
Nueva Guinea FC
Finished
۰۳:۳۰
Brazil
Pernambucano, Serie A2
Ypiranga PE
۱
۰
Barreiros FC PE
Finished
۰۰:۳۰
Slovenia
PrvaLiga
Aluminij Kidricevo
۳
۰
NK Maribor
Finished
۰۰:۳۰
Paraguay
Segunda Division
Sportivo Trinidense
۱
۰
CS 2 de Mayo
Finished
۰۰:۳۰
Chile
Primera Division
Santiago Wanderers
۲
۱
Cobresal
Finished
۰۰:۳۰
Curico Unido
۲
۴
CD Universidad Catolica
Finished
۰۵:۳۰
Brazil
U20 Campeonato Brasileiro
CA Paranaense PR
۳
۵
Fortaleza EC CE
Finished
۰۰:۳۰
Santos FC SP
۲
۱
AC Goianiense GO
Finished
۰۰:۳۰
Hungary
NB II
WKW ETO FC Gyor
۲
۲
Diosgyori VTK
Finished
۰۰:۳۰
Brazil
Gaucho, Serie A2 (Divisao de Acesso)
Passo Fundo
۰
۴
Veranopolis RS
Finished
۰۰:۳۰
Faroe Islands
Premier League
HB Torshavn
۴
۰
NSI Runavik
Finished
۰۰:۳۰
Peru
Primera Division
Alianza Lima
۳
۲
Em Deportivo Binacional
Finished
۰۰:۳۰
Sporting Cristal
۵
۲
Alianza Atletico
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie A
SE Palmeiras SP
۱
۳
CR Flamengo RJ
Finished
۰۱:۳۰
AC Goianiense GO
۱
۱
SC Corinthians SP
Finished
۰۳:۳۰
Bolivia
Division Profesional
Real Potosi
۱
۰
CD Real Tomayapo
Finished
۰۱:۳۰
Chile
Primera B
San Luis de Quillota
۳
۲
Arturo Fernandez Vial
Finished
۰۱:۳۰
USA
National Womens Soccer League
North Carolina Courage
۰
۱
Portland Thorns FC
Finished
۰۱:۳۰
USA
National Independent Soccer Association
Michigan Stars FC
۴
۲
San Diego 1904 FC
Finished
۰۱:۳۰
California United Strikers FC
۱
۰
Chicago House AC
Finished
۰۵:۳۰
Nicaragua
U20 Liga Primera Juvenil
Juventus
۲
۱
CD Ocotal
Finished
۰۲:۳۰
Diriangen
۲
۲
Real Esteli FC
Finished
۰۳:۳۰
India
Calcutta Premier Div.
Tollygunje Agragami
۲
۶
Peerless SC
Finished
۱۵:۳۰
El Salvador
Primera Division, Apertura
Alianza FC San Salvador
۳
۱
CD Atletico Marte San Salvador
Finished
۰۳:۳۰
CD Platense Municipal Zacatecoluca
۱
۰
Santa Tecla FC
Finished
۰۳:۳۰
El Salvador
Segunda Division
CD Marte Soyapango
۱
۲
Ilopango FC
Finished
۰۳:۳۰
USA
USL Championship
OKC Energy FC
۱
۱
Louisville City FC
Finished
۰۴:۳۰
Honduras
Liga Nacional. Apertura
Platense FC Puerto Cortes
۱
۴
CD Vida La Ceiba
Finished
۰۴:۳۰
Ecuador
LigaPro Primera A
LDU Quito
-
-
CS Emelec
Postponed
۰۴:۳۰
Mexico
Liga MX, Women, Apertura
Atletico San Luis
۰
۰
Atlas FC
Finished
۰۴:۳۰
CF Tigres UANL
۵
۰
CF Pachuca
Finished
۰۸:۳۰
Club Santos Laguna
۵
۴
CD Guadalajara
Finished
۰۸:۳۰
Paraguay
Primera Division, Clausura
Libertad Asuncion
۰
۳
Club Olimpia
Finished
۰۵:۳۰
Nicaragua
Primera Division
Juventus FC Managua
۳
۱
CD Ocotal
Finished
۰۵:۳۰
Diriangen FC Diriamba
۳
۲
Real Esteli FC
Finished
۰۶:۳۰
Simulated Reality League
Turkey Super Lig SRL
Gaziantep SRL
-
-
Antalyaspor SRL
Cancelled
۱۱:۳۰
Alanyaspor SRL
-
-
Giresunspor Srl
Cancelled
۱۱:۳۰
Simulated Reality League
Russia Premier League SRL
FC Rostov SRL
-
-
FC Krasnodar
Cancelled
۱۱:۳۰
FK Rubin Kazan SRL
-
-
FK Ural Yekaterinburg SRL
Cancelled
۱۱:۳۰
Simulated Reality League
LaLiga SRL
Getafe CF SRL
-
-
CF Elche Srl
Cancelled
۱۲:۳۰
Granada CF SRL
-
-
Real Betis Balompie SRL
Cancelled
۱۲:۳۰
Simulated Reality League
Serie A SRL
Bologna FC SRL
-
-
Hellas Verona SRL
Cancelled
۱۲:۳۰
Simulated Reality League
Premier League SRL
Everton FC SRL
-
-
Burnley FC SRL
Cancelled
۱۳:۳۰
Australia
Queensland Premier League 1
Wolves FC
۰
۴
Ipswich Knights
Finished
۱۵:۳۰
Sweden
Superettan
Vasalunds IF
۱
۲
GIF Sundsvall
Finished
۲۳:۳۰